Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym www. KwiatyNaCmentarz.pl

Każdego dnia pracujemy dla Państwa, aby sklep internetowy www.KwiatyCmentarz.pl był przede wszystkim wygodny, a bogaty wybór kwiatów i dekoracji nagrobnych oraz szybka realizacja zamówienia, które możemy dostarczyć bezpośrednio do domu lub  na cmentarz w pełni Państwa satysfakcjonowało.

Przyświeca nam ważna idea, bo…

„Poprzez troskę o miejsce spoczynku najbliższej nam osoby, wyrażamy nasz szacunek do niej, tęsknotę, pamięć i wdzięczność za to, że mogliśmy ją poznać, należeć do jednej rodziny czy też otrzymać wsparcie i miłość”.

Ważne jest aby pamięć o naszych najbliższych, którzy są już nieobecni w tym ziemskim życiu, była stale kultywowana.

Specjalizujemy się w dostawach kwiatów jak żywych, stroików, wiązanek, bukietów, wieńców, dekoracji nagrobkowych i zniczy.

Naszym priorytetem jest oferowanie Klientom jak najlepszych produktów, bezkompromisowej jakości i bezpieczeństwa, oraz atrakcyjnych cen. Wykwalifikowany zespół stale dąży do jak najwyższych standardów.

Wszystkie kwiaty, stroiki, wiązanki, wkłady i znicze dostarczane są bezpośrednio pod wskazany adres poprzez usługi kurierskie i paczkomaty  na terenie całego kraju, a także po wcześniejszym uzgodnieniu za granicę.

Każda aranżacja jest niepowtarzalna i wykonywana z wielkim zaangażowaniem, z najwyższej jakości kwiatów i dodatków. Jeśli nie najdą Państwo w stałej ofercie produktu, którego szukacie, wykonamy indywidualną kompozycję, według wytycznych.

Cena w sklepie internetowym www.KwiatyNaCmentarz.pl, jaką Państwo widzicie, to cena, którą płacicie.

Nie, ma żadnych ukrytych opłat, na naszej stronie wszystkie produkty są wyceniane i jedyną rzeczą do dodania jest opłata za dostawę, która jest również przedstawiona.

Jeśli kwota jednego zamówienia jest większa niż  499 zł, a dostawa będzie realizowana na terenie Polski, dostarczymy każdy produkt dostępny w sklepie internetowym za darmo!

Nie ponosicie dodatkowych opłat za korzystanie z karty kredytowej lub debetowej.

W przypadku dostaw poza powiat olkuski, produkty dostępne w sklepie internetowy dostarczymy już od 19,99 zł.

Pragniemy, aby zamawianie kwiatów, stroików, wiązanek, wkładów, zniczy przy użyciu Internetu było dla Państwa:

  • jak najprostsze,
  • jak najszybsze,
  • jak najbezpieczniejsze.

Na każdym etapie zamówienia, zapewniamy Państwu bezpośredni kontakt z obsługą sklepu, telefonicznie i mailowo. Adres e-mail i numer kontaktowy, który połączy Państwa z jednym z naszych przyjaznych doradców, znajduje się w górnej części strony sklepu lub w zakładce KONTAKT.

Wierzymy, że fundamenty każdej działalności gospodarczej opierają się na relacjach z Klientami i nigdy nie było to tak istotne, jak teraz.

Ważnym aspektem dla nas jest, aby oferować Państwu:

  • szeroki wachlarz oryginalnych, wysokiej jakości  i nowoczesnych kompozycji kwiatowych,
  • wiele sposobów realizacji zamówienia,
  • szybkość realizacji zamówień,
  • indywidualne podejście do klienta,
  • łatwy oraz przyjazny kontakt, jeśli tylko poczujecie Państwo taką potrzebę.

Zdajemy sobie też sprawę z tego, że czasem coś może pójść nie tak — tak jesteśmy uczciwi i właśnie wtedy czujemy, że dobra obsługa klienta wychodzi na pierwszy plan. Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany jakością lub obsługą zamówienia, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby naprawić wszelkie niezadowolenie z pełną satysfakcją dla Państwa, bo jesteście najważniejsi.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych produktów,

Zespół sklepu KwiatyNaCmentarz.pl