Drodzy Klienci

Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym www. KwiatyNaCmentarz.pl

Każdego dnia pracujemy dla Państwa, aby sklep internetowy www.KwiatyCmentarz.pl był przede wszystkim wygodny, a bogaty wybór kwiatów i dekoracji nagrobnych oraz szybka realizacja zamówienia, które możemy dostarczyć bezpośrednio do domu lub  na cmentarz w pełni Państwa satysfakcjonowało.   

Przyświeca nam ważna idea, bo…

„Poprzez troskę o miejsce spoczynku najbliższej nam osoby, wyrażamy nasz szacunek do niej, tęsknotę, pamięć i wdzięczność za to, że mogliśmy ją poznać, należeć do jednej rodziny czy też otrzymać wsparcie i miłość”.

Ważne jest aby pamięć o naszych najbliższych, którzy są już nieobecni w tym ziemskim życiu, była stale kultywowana.

Specjalizujemy się w dostawach kwiatów jak żywych, stroików, wiązanek, bukietów, wieńców, dekoracji nagrobkowych i zniczy.

Naszym priorytetem jest oferowanie Klientom najlepszych usług, bezkompromisowej jakości i bezpieczeństwa, oraz atrakcyjnych cen. Wykwalifikowany zespół stale dąży do jak najwyższych standardów. 

Wszystkie kwiaty, stroiki, wiązanki, wkłady i znicze dostarczane są bezpośrednio przez nas na terenie powiatu olkuskiego do domu lub na cmentarz, a poprzez usługi kurierskie   realizujemy zamówienia Klientów z całego kraju i świata.  

Każda aranżacja jest niepowtarzalna i wykonywana z wielkim zaangażowaniem, z najwyższej jakości kwiatów ciętych i jak żywych. Wykonujemy indywidualne kompozycje, według wytycznych czy też specjalnych życzeń Klienta. Cena w sklepie internetowym www.KwiatyNaCmentarz.pl, jaką Państwo widzicie, to cena, którą płacicie. Nie, ma żadnych ukrytych opłat, na naszej stronie wszystkie produkty są wyceniane i jedyną rzeczą do dodania jest opłata za dostawę, która jest również przedstawiona. Jeśli kwota jednego zamówienia jest większa niż 60 zł i dostawa będzie realizowana na terenie powiatu olkuskiego, dostarczymy, każdy produkt dostępny w sklepie internetowym za darmo! Nie ponosicie dodatkowych opłat za korzystanie z karty kredytowej lub debetowej. 

W przypadku dostaw poza powiat olkuski, produkty dostępne w sklepie internetowy dostarczymy już od 19,99 zł.

Pragniemy, aby zamawianie kwiatów, stroików, wiązanek, wkładów, zniczy przy użyciu Internetu było dla Państwa:

• jak najprostsze,

• jak najszybsze

• jak najbezpieczniejsze. 

Na każdym etapie zamówienia, zapewniamy Państwu bezpośredni kontakt z obsługą sklepu, telefonicznie i mailowo. Adres e-mail i numer kontaktowy, który połączy Państwa z jednym z naszych przyjaznych doradców, znajduje się w górnej części strony sklepu lub w zakładce KONTAKT.

 Korzystamy również z systemu czatu na żywo, który okazał się bardzo popularny, a formularz kontaktu z klientem umożliwia rozmowy e-mailowe (mamy tak szybką, jak to tylko możliwe, politykę dla całej korespondencji e-mailowej, odpowiadamy zazwyczaj do 2 godzin od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 21:00).  

Bezpieczeństwo i prywatność są bardzo ważne. Wszystkie dane przesyłane za pośrednictwem naszej strony internetowej są szyfrowane zgodnie ze standardami branżowymi SSL. Płatności są przetwarzane za pośrednictwem bramki płatności Pay Pal, Pay U i Szybkiego Przelewu, dzięki czemu dane karty pozostają bezpieczne. Żadne dane karty nie są nam przekazywane, a jedyne informacje, które otrzymamy, to czy Twoja płatność się udała, czy nie. Jeśli chodzi o adres e-mail i inne dane osobowe — nigdy nie przekazalibyśmy danych osobowych stronom trzecim, więc nie otrzymasz od nas żadnych niechcianych i niezamówionych e-maili marketingowych.  

Wierzymy, że fundamenty każdej działalności gospodarczej opierają się na relacjach z Klientami i nigdy nie było to tak istotne, jak teraz.   

Ważnym aspektem dla nas jest, aby oferować Państwu : 

• szeroki wachlarz unikatowych, tradycyjnych i nowoczesnych kompozycji kwiatowych,

• wiele sposobów realizacji zamówienia,

• szybkość realizacji zamówień,

• indywidualne podejście do klienta,

• łatwy oraz przyjazny kontakt, jeśli tylko poczujecie Państwo taką potrzebę. 

Zdajemy sobie też sprawę z tego, że czasem coś może pójść nie tak — tak jesteśmy uczciwi, i właśnie wtedy czujemy, że dobra obsługa klienta wychodzi na pierwszy plan. Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany jakością lub wartością zamówienia kwiatowego, zrobimy wszystko, abyśmy naprawili wszelkie niezadowolenie z pełną satysfakcją dla Państwa, bo jesteście najważniejsi. 

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych produktów i usług, Zespół sklepu KwiatyNaCmentrz.pl