Nasza lokalizacja

 Zimnodół 24
32-300 Olkusz

Kontakt

Formularz kontaktowy

  Najczęściej zadawane pytania

  Jak dokonać rejestracji w sklepie internetowym?

  Aby dokonać rejestracji w sklepie należy kliknąć napis „Logowanie/ Rejestracja” i następnie „Zarejestruj się”. W następnym kroku należy podać adres e-mail. Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj się”  zostanie wysłany e-mail z linkiem aktywującym. Po kliknięciu w link można dokonywać zakupów w sklepie.

  Czy mogę wycofać złożone zamówienie?

  Zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po jego złożeniu. Nie ma możliwości wycofania złożonego zamówienia. O rezygnacji można poinformować BOK drogą mailową na adres biuro@kwiatynacmentarz.pl – informacja ta spowoduje wstrzymanie wysyłki, jeśli paczka jeszcze nie została wysłana.

  Czy można zmienić coś w zamówieniu?

  Nie ma możliwości modyfikacji zamówień już złożonych. Jedyną drogą jest anulowanie zamówienia wysyłając na adres biuro@kwiatynacmentarz.pl maila z informacja o rezygnacji z zamówienia i złożyć zamówienie raz jeszcze nanosząc poprawki. Wysłanie nieaktualnego zamówienia zostanie wstrzymane, jeśli paczka jeszcze nie została wysłana.

  Czy można odebrać towar w sklepie stacjonarnym?

  Tak, zamówienia można odebrać w sklepie stacjonarnym, adres to 32-300 Olkusz, Zimnodół 24, tel. 694 760 702. W koszyku jako formę dostawy należy wybrać opcję „odbiór osobisty -sklep stacjonarny”.

  Czy można zamówić towar z opcją wysyłki za granicę?

  Obecnie oferujemy dostawę zamówień na terenie Polski.

  Zapraszamy do kontaktu

  Sklep stacjonarny 32-300 Olkusz, Zimnodół 25

  Telefon: +48  694 760 702
  E-mail: biuro@kwiatynacmentarz.pl

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek – Piątek  8:00–18:00pm

  Sobota 9:00 – 15:00