[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22.3″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.7″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]

To, że zostałeś naszym Klientem jest dla nas ogromnym zaszczytem i wyzwaniem aby służyć Ci jak najlepiej. Wierzymy w to, że robiąc zakupy u nas zostaną w pełni spełnione Twoje oczekiwania.

Jeśli jednak coś pójdzie nie tak i uznasz, że zakupione produkty są nieodpowiednie to masz prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny.

 

Start terminu do odstąpienia od umowy w wykonaniu, której sprzedawca wydaje towar, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności rozpoczyna się od objęcia towaru w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią, inną niż Dostawca.

 

Możesz odstąpić od umowy sprzedaży przesyłając nam  oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie to może zostać złożone tylko pisemnie na nasz adres: Dział reklamacji i zwrotów Argroup Remigiusz Zagraba, 32-300 Olkusz, Zimnodół 25 lub mailowo na adres: biuro@kwiatynacmentarz.pl w temacie koniecznie należy dopisać „ Dział reklamacji i zwrotów”.

 

Aby zachować termin wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem tj. 14 dni.

 

Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się odstąpić od umowy sprzedaży towaru, na Tobie spoczywa obowiązek zwrócenia do nas towaru niezwłocznie. Nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy sprzedaży.

 

Naszym obowiązkiem jest nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwrócić Ci pełną  płatność, w tym koszt dostawy towaru. Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanych od Ciebie płatności do chwili otrzymania z powrotem towaru lub dostarczenia dowodu odesłania towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Jeżeli korzystający z prawa do odstąpienia wybierzesz sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez nas, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu poniesionych przez Ciebie dodatkowych kosztów.

 

W wypadku odstąpienia, koszty zwrotu towaru są po Twojej stronie.

 

Ponosisz jedynie odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

 

Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyłeś chyba, że wyraźnie zgodzisz się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla Ciebie z dodatkowymi kosztami.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]